Ekrem Çulfa Website Konuşmacı Tv Konuk Medya Yazar Aile Evlilik Çift Danışmanı Yaşam Koçu Öğrenci Koçu Tavsiye Öneri Teşekkür Şikayet Teklif Adres Telefon Kroki Seda T. İstanbul Esenler Fotoğrafçı – Armut.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/EkremCulfa
  • https://www.twitter.com/drekremculfa

Ekrem Çulfa Aile Evlilik Çift Danışmanı                  Tel: 0533 373 81 23  E-Posta:ekremculfa@gmail.com

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam66
Toplam Ziyaret1121886
Üyelik Girişi
Ekrem Çulfa Instagram
Ekrem Çulfa Twitter
Site Haritası
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.43438.4681
Euro9.93129.9710
Hava Durumu
Saat

Tavsiye Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Hatice (28/10/2020 19:11)
Konu : Çift Terapisi
Mesaj : Çift terapisti olarak çok memnun kaldık herkese tavsiye ediyorum.
B Ç (07/09/2019 11:16)
Konu : AYRILDIK AMA MEDENİCE
Mesaj : "Ekrem Hocam merhaba, Sizinle 3 yıl önce tanışmıştım. Kliniğinize gelmiştim bir kaç seans sizden destek aldım. Eşimle beraber gelmiştik, Şu an ayrıyız. Sizin bana ve evliliğimize çok desteğiniz oldu. Bir evliliğin nasıl olması gerektiğini hem bireysel hem ailesel hem de toplumsal olarak bize anlattınız.Sonuç olarak uygun bir çift olmadığımız için medeni iki insan olarak ayrıldık. Şu an herkes kendi yolunda kimsenin kimseye zararı yok.Toplumda yaşanan vahşetleri görüyorum da diyorum ki “iyi ki hocamla tanışmışız”yoksa bir bayan olarak benimde sonum hüsran olabilirdi.Sağlıklı toplum için sizin gibi profesyonel danışmanlar eşliğinde birliktelikler ve ayrılıklar daha sağlıklı oluyor." B.Ç
https://www.youtube.com/watch?v=VWfIW89t-1M&t=152s
özlem u. (04/09/2019 18:26)
Konu : MEMNUNİYET
Mesaj : Ekrem Bey çok değerli bir uzmandır.Kendisi çok yönlü çalışmaları olmakla beraber iyi bir eğitim almış olmanın verdiği güvenle daha başarılı işlere imza atacağına ınanıyorum.
Birebir eğitimin önemini kendisi ile görüşmden karar vermeyin derım.öğrenciye ve eğitime verdiği önemi onunla sohbet ederken anlar ve evet aradığım ekıp bu dersınız.başarılar Ekrem Bey
İlker S. (04/09/2019 18:25)
Konu : TAVSİYE
Mesaj : Ekrem beyden alacağınız eğitim koçluğu sayesinde çok iyi yerlere gelebilirsiniz
KAYIHAN B. (04/09/2019 18:21)
Konu : TAVSİYE
Mesaj : Ekrem hocamla meslektaş olduğumuz için tanıştık ve farklı dallarda beraber çalışmaya başladık. Ekrem hocam, konusunda uzman, çeşitli konularda sertifikaları olan bir kişidir. Ekrem hocam konuşkan,arkadaş canlısı, mesafeli, güleryüzlü bir kişiliğe sahiptir.
ERCAN E. (04/09/2019 18:17)
Konu : TAVSİYE
Mesaj : Sayın Dr.Ekrem Çulfa Beyi yaklaşık 8 yıldır tanımaktayım.Bir müddet kendisiyle aynı kurumda ancak farklı bir ortamda çalışmış idim.Bu süre içerisinde kendisini her zaman geliştirmeye ve günün şartlarına uygun hazırlamaya özen göstermiştir.Her zaman makul ancak zeka pırıltısı içeren fikirlerin sahibi olmuştur. Samimi, güleryüzlü ve mutlaka başarılı olmayı amaçlayan bir kişiliğe sahiptir.Kendisinden bundan sonraki yaşantısında da çizgisinden ayrılmamasını, kapsama ve hizmet alanını daha da genişletmesini diliyorum.
KADİR G. (04/09/2019 18:15)
Konu : TEMENNİ
Mesaj : Hem bilgisi hem de danışanlarına yaklaşımı harika olan bir uzmandır Ekrem Hoca kendi alanının en önde gelen uzmanlarındandır. Ancak mütefvaziliği bizi kendisine bir kez daha hayran bırakmaya yetiyor.. Danışanları için daima en iyisini düşünen ve yapan Ekrem hocamızın bizlere daha uzun yıllar yararlı olmasını diliyor ve bu değerli kişiyle bir an önce tanışmanızı temenni ediyorum.. Saygılarımla….
Juliboy Eltazarov (04/09/2019 18:12)
Konu : TEŞEKKÜR
Mesaj : Ekrem Çulfa benim oğlana hem psikolojik yönden hem derslerden yardım etti.Allah kendisinden razı oldun
MERVE S. (04/09/2019 18:09)
Konu : MEMNUNİYET
Mesaj : Ekrem hoca gerçekten çok iyi bir uzmandır ben kendisinden 1 yıl öğrenci koçluğu aldım ve en sevmediğim konuları,dersleri sevmeye başladım bu yüzden ekrem hocanın bana katkıları çok büyüktür ekrem hoca dersleri hem en zevkli hale getirerek anlatır hem de en sıkıcı konuları bile size sevdirir ben bir yıl boyunca ekrem hocadan destek almamın bana çok faydalı olduğunu düşünüyorum ve herkese tavsiye ediyorum
MELDA (04/09/2019 18:06)
Konu : TAVSİYE
Mesaj : Ben kendisine internet aracılığıyla ulaştım ve mail atarken cevap almayı bile bekleiyordum ama hemen bana geri döndü ve beklediğimden çok daha yakın bir ilgiyle karşılaştım.Ben oğlumun konuşmaması ile ilgili bilgi almak istedim ve Ekrem Bey bana çeşitli testler yolladı.Hala bu testlere devam ediyoruz.Kendisine burdanda teşekkür etmeyi borç biliyor ve herkese tavsiye ediyorum.Benim mailimi mi okuyacak,bişey çıkmaz diye düşünmeyin çünkü gerçekten size çok fazla zaman ayıracak.
MERVE (04/09/2019 18:05)
Konu : TEŞEKKÜR
Mesaj : bir ödevim için web sitelerini gezmeye başlamıştım. Okuduğum bölümle hiç alakası yoktu ödevimin.(oyun pedagojisi). ve siteleri gezerken bu siteye rastladım ve incelemeye başladım.İçeriği çok güzel olduğu bana yardımcı olacak kişilerde burdaydı ve gözüme ilk çarpan sn. Ekrem Çulfa oldu.Konumu araştırmamda bana çok yardımcı oldu .Daha önceden hiç bir tanışıklığım olmamasına rağmen kendisi benden yardımlarını esirgemedi. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim….
MERVE (04/09/2019 18:04)
Konu : TEŞEKKÜR
Mesaj : Ekrem Çulfa ile internetteki araştırmaların sonucunda tanıştım. Kendisi ile tanıştıktan sonra hayat görüşümden yaşam tarzıma kadar herşey değişti. Uzun süredir doktorumuzun asistanı olarak çalıştım. Ondan , insanları anlamayı, hep çözücü olmayı, hep pozitif olmayı, kendimi geliştirmeyi, “ben yaparım” demeyi öğrendim. Bu yazıyı kendisine teşekkürü borç bildiğim için yazıyorum. İnşallah birlikte çalışmalarımız sonucunda emin adımlarla ileriye ve daha da ileriye ilerlemek dileğiyle.
VOLKAN K. (04/09/2019 18:01)
Konu : ARKADAŞ TAVSİYESİ
Mesaj : Ekrem Bey, Kendisiyle yurtdışında tanışdığım, pozitif düşünceli ve devamlı yenilikler peşinde koşan, arkasında bıraktığı güzel eserlerle anılan bir dostumuzdur. Aile olarak iyi bir baba ve arkadaş olarak ta sadık ve iyi bir dost olarak kendisini tanıyorum. sorunlara çözüm getirileri ve hayata bakış açısı gerçekten takdir edilecek özellikleri arasındadır. Mesleki açıdan oldukça başarılı ve iyi bir kariye sahip, evrensel değerlere saygılı bir insan. Yapmış olduğu bu hayırlı işte kendisini sonuna kadar destekliyor ve başarılarının devam etmesini yürekten arzu ediyorum.
HAKAN Y. (04/09/2019 17:54)
Konu : TAVSİYE
Mesaj : sayın ekrem bey yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrbülerini kullanan ve bunu kullanmakta bırakmayıp danışanlarına aktarabilen nadir insanlardandır. İlk tanıştğımız zaman bir çekingenlik olmuştu ancak zamanla onun sayesinde nefret ettğim mat2 dersini bile sevmeye başladım. piskolojik olarak sizi her an eline alabilen sizin seviyenize inebilen muthiş bir insandır. Kendisinden aynı zamanda kendi kendine öğrenme teknikleri ve sınav kaygılarını yok etme teknikleri konusunda da yardım alıyorum çokda memnunum,her türlü konuda destek almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla ekrem çulfa hocamı öneririm.saygılar…
BANU K. (04/09/2019 17:52)
Konu : TAVSİYE
Mesaj : 21 aylık bir kızım var 2 yaşında kreşe verip vermeme konusunda çok karamsardım ve suçluluk duygusu taşıyordum. internette danışmak için pedagog arıyordum ve sayın ekrem çulha’yı buldum hemen mail attım aradan 3-4 saat gibi kısa bir sürede hemen cevap verdi hatta msn üzerinden bile herzaman destek vereceğini söyledi. msn me ekledim ve bugün kendisiyle görüştük sorduğum her soruyu cevaplandırdı. kreşe nasıl başlatmam gerektiği hakkında bilgiler verdi ve her zamanda destek olacağını söyledi.
ÇİĞDEM E. (04/09/2019 17:51)
Konu : TEŞEKKÜR
Mesaj : SN.EKREM ÇULFA’ya çok teşekkür ediyorum,şimdiye kadar hiç karşılaşmadığım bir hizmet sunduğu için.benim de ikiz bebeklerim var ve tek başıma büyütüyorum.her zaman doktoruma da ulaşamıyorum.ayrıca çocuk psikolojisinden bahsetmiştim doktoruma,nasıl davranmalıyım eğitici oyuncaklar neler iyi anne nasıl olunur gibi ancak güldü bana.anne baba olmak benim için milyonlarca soru demek,bu sorularıma tüm samimiyeti ve içtenliği ile cevap verdiği için doktoruma sn.çulha ya tekrar teşekkür ederim.
TUĞBA H. (04/09/2019 17:51)
Konu : TAVSİYE
Mesaj : Sayın Dr.Ekrem Bey’e internetteki araştırmalarım sonucu ulaştım.3 yaşındaki oğlumun henüz hiç karşılaşmadığı bir problem vardı ve ben bir anne olarak ne yapacağımı,nasıl davranacağımı hiç bilmiyordum…Tüm cesaretimi toplayıp Ekrem Beyi aradım çünkü daha önce hiç denemediğim bir yolu deniyordum ve karşıma nasıl bir insan çıkacağını bilmiyordum…Beni hiç tanımadığı halde ve de İstanbulda yaşamamama rağmen çok değerli dakikalarını bana ayırdığı için, sorduğum her soruyu en ince ayrıntısına kadar ceveplandırdığı için kendisine çok teşekkür ediyorum. Ekrem Bey 3 kelimeyle: Sempatik,Sıcakkanlı;çünkü hiç tanımadığı bir insanla kurabildiği iletişime hayran kaldım… Başarılı;Eğitim durumunu okudum,ve bana verdiği öneriler de çok hoşuma gitti İnsan;Sanırım günümüzde parayı önemsemeyen nadir insanlardan biri Kendisine tekrar çok ama çok teşekkür ederim…. Saygılar…
B.Ö (04/09/2019 17:50)
Konu : TEŞEKKÜR
Mesaj : Sn Ekrem Culfa ile kızımla ilgili paylaşımlarım adına görüştüm. Kendisi çok samimi, ilgili, yetkin duruşu ile doğru yerde olduğumuzu hissettirdi bize. Umarım ki görüşmelerimiz devam edecek ve ben kızımla ilgili tüm beklentilerimi karşılayabileceğim. Ofis ortamı da çok sade ve amaca uygun dizayn edildiğinden kendimizi evimizde hissettik. Gösterişssiz ancak hedefe uygun şekilde bir donanım ile herşey beklediğimiz gibiydi, yardımcı kadro da ayrıca teşekkürü hakediyor, kızımla yakından ilgilenildi.Teşekkürler Ekrem Çulfa ve ekibi..Saygılarımla.
SEHER Ö. (04/09/2019 17:49)
Konu : MEMNUNİYET
Mesaj : sn. ekrem çulfa hocamdan msn aracılığı ile yardım aldım oğlumun kabızlık sorunu vardı ve tuvalet eğitimini tam olarak verememiştim 1 yıldır uğraşıyordum ne yaptımsa fayda etmedi ve ikna edemedim sonra hocamın internette metnini okudum ve msj yolladım bana hemen cevap verdi ne yapmam gerektiğini nasıl yaklaşmam gerektiğini söyledi dediklerini aynen uyguladım 2 gün sonra oğlum tuvalete gitmeye başladı hocamın söyledikleri mucize gibi etki etmişti.söylediği sözler sanki sihirli sözcüklerdi oğlum hiç itiraz etmeden benim 1 yıldır götüremediğim tuvalete gitmeye başladı ona ne kadar teşekkür etsem azdır allah başarılarının devamını daim etsin
F.T.E (04/09/2019 17:48)
Konu : TEŞEKKÜR
Mesaj : Ekrem beye kendimi çok çaresiz hissettiğim bir anda oğlumla ilgili çok ciddi bir soruna çözüm ararken internette rastladım. Hakkındaki tavsiyeleri okurken bu zamanda böyle insanlar kaldımı diye hayretler içinde kaldım. Çok umutlu olmasamda şansımı denemek istedım ve adresını msn listeme ekledim. eklediğim anda kabul ettiğini görünce bir kez daha şaşırdım. bütün yoğunlulugunun arasında sorunumu dinledi ve önerilerde bulundu. yaşadığım sorundan dolayı dünyanın sonunun geldiğini düşündüğüm bir anda hiç bir karşılık beklemeden zaman ayırdı ve yardımcı oldu. sayın hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.
 1