sor çöz yöntemi, dr ekrem çulfa, Ekrem, Culfa, Aile, Danışmanı, ilişki, uzmanı, Çift, Evlilik, Terapisti, Uzmani, Danışman, yaşam, koçu, koç, koçluk
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/EkremCulfa
  • https://www.twitter.com/drekremculfa

Ekrem Çulfa Aile Evlilik Çift Danışmanı                  Tel: 0533 373 81 23  E-Posta:ekremculfa@gmail.com

    • Kreş,Anaokulu,Okul,Dernek ve Tüm Kuruluşlara Talebe Göre Konuşmalar Yapıyor Seminerler Veriyoruz
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam104
Toplam Ziyaret1237219
Üyelik Girişi
Köşe Yazıları
Aile Evlilik Çift Danışmanı Ekrem Çulfa 05057675885
👨‍👩‍👧‍👦 Elektra Kompleksi Nedir? Elektra Kompleksi ile başa çıkmak için babalar ve anneler neler

Çocuk Ergen Psikologu 05333738123
Gold Suggestions in Child Adolescent Education

Çocuk Ergen Yetişkin Psikoloğu 05333738123
ÇOCUKLAR NEDEN TIRNAKLARINI YERLER? ÇOCUKLARDA TIRNAK YEMENİN NEDENLERİ VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ

çocuk gelişim uzmanı Suzan SEVİNDİK
ÇOCUKLAR NEYİ UNUTMAZ

Ebru Uzunboy
NEDEN AİLE DANIŞMANI?

İstanbul Aile Danışmanı Sevinç Bakan Kılıç 05057675885
SINAV KAYGISI Sınav kaygısı; sınav sırasında önceki öğrenmelerin etkili bir şekilde kullanılıp, başa

İstanbul Anadolu Yakası Psikologlar Pedagoglar
SPESİFİK FOBİ

İstanbul Psikolog Pedagog Üsküdar Kadıköy 05057675885
Yargıtay'dan #boşanmış #babaları kızdıracak #çocuk kararı!

NLP Uzmanı; Mentör, Navigatör, Restoratör ŞEMS TERLAN
KARAR ÂNI

Psikolog Esra Çakır 05333738123
Aile İçi Şiddet

Psikolojik Danışman Tuğba Tari 05057675885
ÇEVRİMİÇİ (ONLİNE) PSİKOLOJİK DANIŞMA NE ZAMAN VE HANGİ DURUMLARDA YARARLI ?

Psk. Dan. Furkan Çulfa 0544 724 36 50
😮‍💨😓 Psikolojik buhran nedir? Psikolojik buhran yaşayan birisi neler yaparak kendini bu durumdan

Semra Güngör
TRİKOTİLLOMANİ ( Saç Koparma Hastalığı)

Sosyolog Psikolog Büşra Gümüş 05333738123
İnsan Doğasında Bencil Midir?

Uzman Klinik Psikolog Hatice Büşra Kara 05557493919
“BANYO YAPMAK İŞKENCEYE DÖNÜŞTÜ”

Uzman Klinik Psikolog Pedagog Randevu Telefon numarası 05333738123
Narsistik Kişilik Bozukluğuna Yaklaşım

Uzman Klinik Psikolog Sabiha Sabiha Işık 0530 122 11 02
Antisosyal Kişilik Bozukluğu

Uzman Psikolog Sinem Sayışman 0505 767 5885
MOLA VERMENDE BİR SORUN YOK

Ekrem Çulfa Instagram
Ekrem Çulfa Twitter
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257
Hava Durumu
Saat

Hakımda

Aşk Doktoru, Aile Evlilik Çift Danışmanı, Psikolog,  Pedagog, Yazar,  Sosyolog, Tv Program Yorumcu, Konuşmacı, Öğretim Üyesi Prof. Dr.  Ekrem Çulfa Kimdir?       

 *1975-1987 Yılları arasında Afyonkarahisar ili Şuhut İlçesi İsalı Köyü İlkokulu'ndan dereceyle mezun oldu. Diyanete Bağlı Şuhut Kuran Kursu’nu ve Kocaeli Gölcük İmam Hatip Ortaokulu' ndan okul birincisi olarak mezun oldu. İzmit Lisesi Matematik Bölümü' nü başarıyla bitirdi. *1987-1998 Yılları arasında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Eğitim Fakültesi Matematik Bölümü' nde Eğitim ve Pedagojik formasyon alarak başarıyla mezun oldu. Özbekistan Bilimler Akademisi Matematik Enstitüsü' nden Matematik-Fizik Bilim Doktorasını İngilizce savunma yaparak, dereceyle aldı ve Samarkand Devlet Üniversitesi Pedagoji Fakültesinde Psikoloji-Pedagoji Doktora dersleri ve eğitimleri aldı. Özbekistan Devlet Üniversitelerinde ve Özbek Liselerinde öğretim görevlisi, öğretmen, araştırma görevlisi, öğrenci koçu, eğitim koçu, yaşam koçu, kariyer koçu, aile koçu, doktorant olarak çalıştı. 

 

*1998-2001 Yılları arasında Türkiye Cumhuriyeti Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı' ndan Yurtdışında bitirdiği Doktoranın Denkliği' ni aldı. Kırgızistan Bilimler Akademisi' nde Yard. Doç  ve Doçentlik için bilimsel yayınlar yaptı ve Asistant Prof, daha sonra Assoc. Prof ünvanlarına layık görüldü. Uluslararası Atatürk-Alatoo Üniversitesi' nde Bilgisayar Mühendisliği bölüm başkanı, Yeni Teknolojiler Fakültesi Dekanı, öğrenci danışmanı, eğitim danışmanı, yaşam koçu, kariyer koçu, aile koçu ve öğretim üyesi olarak Asistant Prof. ve Assoc. Prof ünvanlarıyla kadrolu olarak çalıştı. * 2001-2013 Yılları arasında  Uluslararası Türkmen Üniversitesi' nde bölüm başkanı, Rektör danışmanı, öğrenci koçu, eğitim koçu, yaşam koçu, kariyer koçu, aile- veli koçu hem de öğretim üyesi, Assoc. Prof olarak kadrolu çalıştı. Amerikan Rochville Üniversitesinde Psikoloji-Pedagoji Doktora dersleri ve eğitimlerini İngilizce olarak tamamladı. Neticesinde Psikolog, Pedagog Dr. ünvanına layık görüldü. Bilfen Eğitim  Kurumlarında Danışman, Olimpiyatlar Koordinatörü & Öğretmen olarak çalıştı. Zaman zaman İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Ticaret Üniversitelerinde misafir öğretim üyesi olarak çalıştı. Bu sırada İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde “Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Eğitimi” aldı. Amerikan The Gottman Institute ve Psikoloji İstanbul' dan Aile Evlilik Çift Danışmanlığı Eğitimlerini İngilizce olarak aldı. KİGEDER' den Aile koçluğu, Yaşam koçluğu, Öğrenci koçluğu ve Kariyer Koçluğu eğitimleri ve sertifikaları almıştır.

*2013-2024 Yılları arasında Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği'nden Hipnoz Eğitim Sertifikası almıştır. Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü' nü bitirmiştir. "Sosyolog-Toplum Bilimci" ünvanına kavuştu. PETAD' tan Aile Evlilik ve Çift Danışmanlığı eğitimleri almıştır. 7/24 Psikolojik Danışmanlık & MyLife Danışmanlık ve Yaşam Koçluğu merkezleri kurucusu, genel müdürü ve genel koordinatörü olarak görevine devam etmektedir. Harran Üniversitesi Sürekli Gelişim Merkezi (HARÜSEM) ve Adana Kariyer Akademi' den Aile Danışmanlığı ve İlişki Uzmanlığı belgesini almıştır. Business Channel Türk Tv de "Ekrem Çulfa ile İçgörü & Ekrem Çulfa ile Yeni Bir İş Yeni Bir Kariyer" TV programları yapım ve moderatörlüğünü yapmaktadır. Uluslararası Psikologlar Derneği fahri üyesi ve Uluslararası Koçlar & Koçluk Derneği üyesi olarak sivil toplum faaliyetlerini yürütmektedir. Brussels Capital University de Prof. Dr kadrosunda danışman öğretim üyesi olarak görev almaktadır. Uluslararası Psikologlar Derneğinden Yönetici Koçluğu Uzmanlık Programı, Yaşam Koçluğu Uzmanlık Programı, Öğrenci Koçluğu Uzmanlık Programı, Kariyer  Koçluğu Uzmanlık Programı, Aile  Koçluğu Uzmanlık Programını başarıyla tamamlamıştır. Haliç Üniversitesinden Profesyonel Yaşam Koçluğu Eğitimini tamamlamıştır. Türkiye, Özbekistan, Kırgızistan, Kazakistan, Türkmenistan ve Azerbeycanda Aile Evlilik Çift Danışmanlığı ve İlişki Uzmanlığı Eğitimleri vermiş binlerce danışman yetiştirmiş ve yüzbinlerce danışan görmüştür. Ulusal ve uluslararası medya ve sosyal medya da Psikoloji, Pedagoji, Sosyoloji, Koçluk, Kişisel Gelişim ve Eğitim ile ilgili Tv yorumcu, Çeşitli Kişisel Gelişim Seminerleri vermekte, Köşe Yazarlığı ve Kitap yazarlığı yapmakta ve Yazar’ın  Farkındalık, Aşk Doktoru, Pozitif Psikoloji Koçluğu gibi yirmiden fazla çeşitli konularda İngilizce, Türkçe kitabı vardır…